ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.07.2017 | 12:09

В обласному онкодиспансері зроблять капремонт операційного блоку за понад 30 мільйонів

В обласному онкодиспансері зроблять капремонт операційного блоку за понад 30 мільйонів

Управління капітального будівництва Кіровоградської ОДА замовило капремонт операційного блоку комунального закладу «Кіровоградський обласний онкологічний диспансер». Аукціон з визначення підрядника відбувся на електронній системі «ProZorro».

Як ідеться у тендерній документації, проектом передбачено капітальний ремонт приміщення із заміною вікон, дверей, водогінних та каналізаційних труб, а також установлення медичного обладнання: операційного світильника, наркозо-дихального апарату, випромінювача бактерицидного та інші.

На аукціон подавали пропозиції два підприємства: ТДВ "ІНТЕРРЕСУРСИ" та ТОВ "Стеріл системз інжинірінг". Як видно з аукціону, фактично підприємства не торгувалися, а зупинилися на початково встановленій вартості робіт, й не знижували власні пропозиції на всіх етепах аукціону. З нижчою ціновою пропозицією перемогло підприємство ТОВ "Стеріл системз інжинірінг".

Згідно з єдиним реєстром фізичних та юридичних осіб Мін’юсту ТОВ "Стеріл системз інжинірінг" зареєстровано у Києві, заснував його Андрій Дементієнко.

Наразі очікується кінцеве рішення за результатами торгу. Роботи мають завершити до 31 грудня 2018 року. 

Як повідомляв РК, капітальний ремонт операційного блоку обласного онкодиспансеру потрапив до переліку проектів, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році. Проектом очікується залучення 32 млн. грн. з Фонду регіонального розвитку та 3,6 млн. грн. з обласного бюджету. 

279 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.