ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
16.08.2017 | 16:50

В Iнгулi виявили збудник холери

В Iнгулi виявили збудник холери

Одеським протичумним iнститутом iм. I. Мечникова пiдтверджено збудник холери, який був виявлений в Iнгулi. Про це повiдомляє прес-служба Держпродспоживслужби в Кiровоградськiй областi.

З метою запобiгання можливому розповсюдженню випадкiв захворювання серед людей, вирiшили рекомендувати Миколаївськiй мiськiй радi заборонити купання та вилов риби в акваторiї рiчок Iнгул, Пiвденний Буг, Днiпро-Бузького лиману, вжити невiдкладних заходiв щодо лiквiдацiї мiсць стихiйної торгiвлi продуктами харчування, особливо рибними. Всi обласнi та мiськi служби переведено у стан пiдвищеної готовностi.

У Кiровоградськiй областi Iнгул протiкає територiями Новомиргородського, Олександрiвського, Кiровоградського, Новгородкiвського, Компанiївського, Долинського, Бобринецького, Устинiвського районiв та м.Кропивницького. Оздоровчий табiр для дiтей у с.Бiрки Олександрiвського району знаходиться бiля рiчки Тясмин. Оздоровчий табiр «Сонячний» у с.Гурiвка Долинського району має власний басейн для купання дiтей. В iнших зазначених районах дитячi лiтнi табори вiдсутнi. Незважаючи на спеку, мешканцям варто утриматися вiд купання i риболовлi з метою запобiгання захворюванню.

Довiдково: Холера - це гостре дiарейне захворювання, внаслiдок якого людина за вiдсутностi лiкування може померти через декiлька годин. Збудник холери - холерний вiбрiон. Джерелом iнфекцiї є людина - хворий або вiбрiононосiй. Холера передається лише фекально-оральним шляхом, частiше при вживаннi забрудненої води для пиття, миття посуду, овочiв, фруктiв, при купаннi i т. iн., а також через їжу i при побутових контактах. Основним резервуаром є люди та воднi ресурси, такi як солонкуватi води i гирла рiчок, де часто вiдбувається цвiтiння водоростей.

475 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.