ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.07.2017 | 13:48

Уряд затвердив перелік госпітальних округів на Кіровоградщині

Уряд затвердив перелік госпітальних округів на Кіровоградщині

Розпорядженням від 12 липня Уряд затвердив перелiк та склад медичних округiв Кiровоградської областi. Про це iдеться на сайтi Кiровоградської ОДА.

Кiровоградська область матиме 3 медичнi округи:
- Захiдний госпiтальний округ – всi заклади охорони здоров’я, що забезпечують надання вторинної (спецiалiзованої) медичної допомоги населенню (далi — заклади), розмiщенi на територiї Маловискiвського, Новоукраїнського, Гайворонського, Добровеличкiвського, Голованiвського, Новоархангельського, Благовiщенського, Вiльшанського районiв;

- Кропивницький госпiтальний округ – заклади, розмiщенi на територiї м. Кропивницького, м. Знам’янки, Кiровоградського, Долинського, Новомиргородського, Олександрiвського, Бобринецького, Знам’янського, Новгородкiвського, Компанiївського, Устинiвського районiв;

- Олександрiйський госпiтальний округ – заклади, розмiщенi на територiї м. Олександрiї, м. Свiтловодська, Олександрiйського, Петрiвського, Онуфрiївського, Свiтловодського районiв.

1270 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.