ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
03.04.2017 | 14:08

Управління ЖКГ оголосило низку тендерів на ремонт доріг

Управління ЖКГ оголосило низку тендерів на ремонт доріг

У Кропивницькому вперше за останні роки тендери на проведення ремонтів доріг підготували навесні. Тобто ремонтні роботи почнуться у літній період.

Як ідеться на сайті електронних закупівель «ProZorro», управління ЖКГ міської ради Кропивницького оголосило тендер на капітальний ремонт дороги по вул. Авіаційна (від вул. Павла Сніцара до вул. Варшавської. Очікувана вартість – 3 мільйони 207,6 тис грн. Очікування пропозицій триває до 14 квітня.

Оголошено тендер і на капітальний ремонт дороги по пров. Маріупольському (від вул. 40-річчя Перемоги до вул. Квіткової), по вул. Квітковій (від пров. Маріупольського до вул. Микитенка) на суму 2 мільйони 936 тис грн. Подання пропозицій триває до 13 квітня.

На сайті електронних закупівель «ProZorro» також повідомляється про два укладені договори на ремонти внутрішньодворових і внутрішньо квартальних доріг.

Капітальний ремонт внутрішньодворової дороги по вул. Архангельська, 46/91 на суму 294 624 тис грн. проведе до 1 липня МПП "Тарон". Капітальний ремонт внутрішньодворової дороги по внутрішньоквартальному проїзду (від вул. Юрія Липи до вул. Ціолковського) на суму 1 мільйон 358,5 тис грн. до 1 липня проведе ПП "ЕНЕРГО". 

2022 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.