ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
18.04.2017 | 16:07

Управління економіки підготувало інвестиційний проект теплосанації шкіл і садочків Кропивницького

Управління економіки підготувало інвестиційний проект теплосанації шкіл і садочків Кропивницького

Управління економіки міської ради Кропивницького вже підготувало два інвестиційні проекти, що можуть бути реалізовані за кредити Європейського банку реконструкції і розвитку. 

Як повідомив у коментарі РК начальник управління економіки Андрій Паливода, проекти стосуються транспорту та енергоефективності і кожен вартує близько 10 мільйонів євро.

«Ми хочемо створити 12 кілометрів тролейбусних мереж, збільшивши кількість маршрутів по місту. Також цей проект передбачає придбання ще 20 нових тролейбусів і оновлення 4 підстанцій», - зазначив посадовець.

Другий проект стосується енергоефективності усіх шкіл і садочків міста. 

Наразі на ЄБРР подані підготовлені індикативні показники по обох проектах. Детальніше проекти презентуватимуть 12 травня, під час Інвестиційного форуму, на який будуть запрошені представники кредитора.

Також від Кропивницького подано 5 проектів на отримання фінансування з Держфонду регіонального розвитку. Це проекти реконструкції магістральних тепломереж по вулицях Гагаріна і Київській, нове будівництво багатоквартирного житлового будинку по вулиці Жадова, капремонт шляхопроводу через залізницю на пров. Об’їзному та придбання ще 2 тролейбусів.  

323 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.