ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
20.10.2016 | 13:41

Україномовні "Вар'яти" зібрали повну залу глядачів у Кропивницькому

Україномовні "Вар'яти" зібрали повну залу глядачів у Кропивницькому

Востаннє з виступом у Кропивницькому відомий український гуморист Сергій Притула був півтора роки тому. 94-й концерт першого україномовного гумор-шоу "Вар'яти", з яким Притула їздить нині по Україні, привезли саме в обласний центр Кіровоградщини.  "Йой, півтора роки пройшло! І чого ми ото раніше сюди не приїхали?", - кілька разів під час концерт у філармонії наголосив Сергій Притула, заповнюючи паузи між виступами своєї команди. Мовляв, рідні ж які, і Гарік Бірча звідси, і 3-й полк. А публіка ж яка?!

Кропивничани зустріли "Вар'ятів" майже повним залом. Усі артисти гумор-шоу будуть контактувати зі своїми глядачами: були і голосування оплесками, і питання хто був на минулому концерті. З реакції на жарти й захоплюючого плескання можна було зрозуміти, що публіка йшла саме туди, куди хотіла.  Вже наприкінці Тернопільський Сірий зі Збаража скаже, що у залі сиділи навіть військові, яких було запрошено на концерт спеціально. Взагалі Сергій Притула, який у цьому мандрівному шоу здебільшого виступає у ролі конферансьє, аніж артистом самого, не один раз закцентує увагу кропивничан на героях 3-го полку спецназу, в гостях у якого побував напередодні концерту. Але не пожартує! Загалом концерти у турі "Вар'ятів" мають благодійну мету, адже чатсина зароблених коштів піде на потреби тернопільських мінометчиків.

Жарти "Вар'ятів" як-то кажуть "зайшли одразу". Дует "Володимир і Великий" (Валентин Сергійчук та Володимир Жогло) почав з "місцевого" гумору, зачепивши контрасти нещодавно скандально відкритого супермаркерт із накрученими цінами та всім вже рідного доступного Критого ринку. У жартах згодом з'являться і Соколівське, і Жадова. Сам Король монологів, головний Дон Жуан шоу "Владзьо" Володимир Ковцун скаже, що ще не мав жінки із Соколівського і прагне з такою познайомитись.

На сцені філармонії показали як замальовки із життя, так і пісенні виступи. "Вар'яти" позиціонує себе як україномовне аполітичне гумор-шоу, у якому не використовується російськомовна та нецензурна лексика. У темах жартів гумористи все ж не оминули тему політики, злегка пострибавши по найгучнішим політичним скандалам за останній час. Найбільше "Вар'яти" люблять жартувати на тему сімейних стосунків, жіночих логіки і мислення, чоловічої дружби, любові до алкоголю та стосунків у робочому колективі. Хлопці переконують, у кожне місто приїжджають з новими жартами та новою програмою. Перевірити чи насправді це так можна лише відвідавши концерти "Вар'ятів" в інших містах.

А поки вони анонсують вихід телевізійної версії україномовного гумор-шоу, обіцяють дійти до найкрутіших гумор-майданчиків світу та просять під час концерту забути про зйомки з телефону, а краще побільше аплодувати "Вар'ятам".

Фото з офіційної сторінки "Вар'яти" у соціальних мережах

908 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.