ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.08.2017 | 15:40

У центрі Кропивницького вночі незаконно встановили МАФ. ФОТО

У центрі Кропивницького вночі незаконно встановили МАФ. ФОТО

У центрi Кропивницького бiля готелю "Київ" вночi незаконно встановили МАФ. Про це пiд час прес-конференцiї повiдомив керiвник Спецiнспекцiї Андрiй Максюта. За його словами МАФ встановили незаконно. 

"Вчора вночi, близько 12 години менi повiдомили, що бiля готелю "Київ" встановлюється якась споруда.  Коли я приїхав на мiсце подiї, то побачив як невiдомi люди встановлювали МАФ, обкопували дерева, знiмали елементи благоустрою. Людина, яка представилася власником, показала лише облiкову карту на розмiщення об'єкту для торгiвлi кавовими напоями. Однак облiкова карта не дає право  встановлювати малу архiтектурну форму. Менi чоловiк доводив, що це не МАФ, але ж воно видно що це таке", - зазначив Андрiй Максюта.

За словами представника управлiння архiтектури, документи на встановлення МАФу вони не надавали, а карта облiку не дає право встановлювати МАФи.

"Наразi представники управлiнь вивчають наявну документацiю.  Найближчии часом буде скликано комiсiю з демонтажу тимчасових споруд, де будемо встановлювпти законнiсть встановленої конструкцiї", - зазначив Андрiй Максюта. 

728 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.