ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.04.2017 | 18:00

У Світловодському районі відкриють перший кемпінг-парк «Крилів – відродження легенди». ФОТО

У Світловодському районі відкриють перший кемпінг-парк «Крилів – відродження легенди». ФОТО

Наступної суботи, 29 квітня, у Світловодському районі на березі Дніпра відкривається перший в центральноукраїнському регіоні кемпінг-парк «KRYLIV-CITY». Туристичну новинку сьогодні у Кропивницькому презентував Микола Середенко, начальник відділу культури і туризму Світловодської РДА. 

«Попри те, що я чиновник, посадовець, у цю сферу прийшов із громадського сектору. Завжди хотілося зробити із нашого регіону, який надзвичайно багатий на туристичні місця, популярне місце відпочинку», - каже Микола Середенко. 

Кемп відбудеться у селі Нагірне Світловодського району. Як зазначають організатори, на туристів очікують красиві пейзажі, кемпінг-парк на 100 місць, спеціальна парковка для туристів з автомобілями-вагончиками, альтанки для відпочинку, чистий пляж, футбольне і волейбольне поля, розважальна зона для дітей. Організатори також обіцяють яскраве меню з місцевим колоритом: шашлик, риба гарячого копчення, козацький куліш, рибна юшка. За словами Миколи Середенка, біля кемпу працюватиме ринок свіжих овочів, зелені і фруктів від місцевих жителів.

У назві фестивалю організатори вшановують історичну спадщину свого регіону. За словами Миколи Середенка, у XVII столітті на території нинішньої Світловодщини було два великі міста – Крилів і Торговиця, які стали південним форпостом держави. Крилів, на місці якого сьогодні знаходиться село Нагірне був таким потужним і успішним містом, що на рівні столиці отримав від польського короля Магдебурзьке право. «Крилів – відродження легенди», - так звучить промо туристичного заходу. 

Усю інформацію щодо планування поїздки можна отримати на локальному сайті «Туристично-інформаційний центр Світловодщини», де зібрано контактні телефони, карти маршрутів, довідки по туристичних об’єктах регіону. 

515 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.