ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.04.2018 | 11:43

У школах Кропивницького з'явилися "Шкільні офіцери поліції". ФОТО

У школах Кропивницького з'явилися "Шкільні офіцери поліції". ФОТО

Сьогоднi, 11 квiтня, вiдбулась презентацiя шкiльних офiцерiв полiцiї у Кропивницькому. Захiд вiдбувся в школi № 26.

Кропивницький – це сьоме мiсто, яке приєдналось до цiєї програми. Шкiльнi офiцери – це патрульнi полiцейськi, в обов’язки яких буде входити спiвпраця з навчальними закладами мiста. Неофiцiйно їх називають «ШОПи».

«У нас в мiстi їх працюватиме двоє: Вiкторiя та Антон. Кожен з них вiдповiдатиме за 20 шкiл. Напрямки роботи полiцейських – це виховна робота, робота з батьками, педагогами, але в першу чергу з дiтьми. Дiти можуть звернутись до полiцейського з будь-якого питання», - говорить начальник вiддiлу по зв’язкам з громадськiстю управлiння патрульної полiцiї в Кiровоградськiй областi Оксана Бiлоброва.

На заходi були присутнi начальник управлiння освiти мiської ради мiста Кропивницький Лариса Костенко, заступник начальника управлiння патрульної полiцiї в Кiровоградськiй областi Марiя Журавель, начальник вiддiлу ювенальної превенцiї в Кiровоградськiй областi Сергiй Бочарнiков. Пiсля офiцiйної частини, захiд завершився виступом учнiв школи.

Вже сьогодні шкільні офіцери провели свої перші уроки на тему "10 головних правил безпеки для дітей", та "Спілкування з незнайомцями".

Нагадаємо, цього року до програми "Шкільні офіцери поліції" приєднуються такi мiста як Днiпро, Харкiв, Чернiвцi та Лисичанськ.

504 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.