ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
16.12.2017 | 12:50

У Петрiвськiй ЦРЛ завершують капiтальний ремонт пологового та дитячого вiддiлення

У Петрiвськiй ЦРЛ завершують капiтальний ремонт пологового та дитячого вiддiлення

Ремонт у Петрiвськiй центральнiй районнiй лiкарнi вартував близько 7 мiльйонiв гривень. У пологовому вiддiленнi повнiстю замiнено системи водопостачання та водовiдведення, опалення, електропостачання, проведено усi необхiднi внутрiшнi роботи – шпаклювання стiн, укладання плитки, встановлення сантехнiки, настеляння лiнолеуму, а також оздоблювальнi роботи. За тиждень вiддiлення буде готове до прийому пацiєнтiв.

Про це iдеться на сайтi Кiровоградської ОДА.

Для вiддiлення також придбано нову апаратуру – неонатальний пристрiй для новонароджених. Вiддiлення розраховане на 20 породiль, якi приїздять до лiкарнi не лише з Петрiвського, а й iз сусiднiх районiв.

Такi ж роботи виконано i в дитячому вiддiленнi Петрiвської ЦРЛ – за типовими проектами. Варто зазначити, що до оздоблення тут пiдiйшли креативно – кожна палата, а також їдальня розмальованi оригiнальними яскравими малюнками для створення у маленьких пацiєнтiв позитивного настрою. Загалом тут буде функцiонувати 15 лiжок денного стацiонару. Для палат i харчоблоку придбано новi меблi, а для фiзкабiнету замовили сучасне обладнання, яке невдовзi надiйде до лiкарнi. А у манiпуляцiйну придбано шприцевий насос для дозування лiкiв, яке гостi вручили завiдувачу вiддiлення.

124 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.