ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
04.04.2017 | 17:11

У міськраді побоюються, що наступними вимогами «демократичної опозиції» будуть мільйон доларів і гелікоптер. ВІДЕО

У міськраді побоюються, що наступними вимогами «демократичної опозиції» будуть мільйон доларів і гелікоптер. ВІДЕО

У Кропивницькому триває бойкот опозицiйних фракцiй мiської ради Кропивницького щодо участi у роботi сесiї мiськради. Як i на попереднє, так i на сьогоднiшнє сесiйне засiдання депутати iз фракцiй «Батькiвщини», «РПЛ», «Свободи», «Самопомочi» та частини «БПП» не з’явилися, унеможлививши вiдкриття засiдання. 

Коментуючи проблеми, пов’язанi iз блокуванням сесiї, мiський голова Андрiй Райкович повiдомив, що через вiдсутнiсть кворуму, на сесiї не можуть затвердити видiлення коштiв на погашення зарплат i стипендiй викладачам та студентам профтехучилищ. Крiм того, пiд загрозою перерахування субсидiй, адже до мiського бюджету не можуть включити цiльову субвенцiю.

Депутат Анатолiй Ларiн зазначив, що опозицiйнi фракцiї, якi заявили, що без виконання їхнiх вимог не повернуться до сесiйного залу, такими дiями бойкотують iнтереси громадян. 

«Сьогоднi вони висувають однi вимоги, а завтра вимагатимуть мiльйон доларiв i гелiкоптер?», - запитав депутат.


Як помітили журналісти, попри відсутність на сесії, депутати з опозиції слідкували за засіданням онлайн. Міський голова із цього приводу запропонував внести зміни до регламенту, яким дозволити таким депутатам голосувати з дому.

«Якщо їм складно приходити, давайте дозволимо їм голосувати з дому. Хай із дивану прямо голосують, як мурчики», - пожартував Райкович. 

Нагадаємо, депутати з опозицiї заявили, що без виконання восьми їхнiх вимог, на сесiю не з’являться. Секретар мiської ради Андрiй Табалов вказував, що цi вимоги спiвпадають iз запитами, якi оголошував на сесiї мiськради депутат з фракцiї «Батькiвщини» Олександр Цертiй i якi не були пiдтриманi бiльшiстю. 

881 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.