ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
02.12.2017 | 09:33

У мiськiй радi Кропивницького вiдзначили активiстiв, якi пiклуються про людей з iнвалiднiстю

У мiськiй радi Кропивницького вiдзначили активiстiв, якi пiклуються про людей з iнвалiднiстю

Вчора, 1 грудня, у мiськiй радi Кропивницького вiдбулися урочистостi, з нагоди Мiжнародного дня людей з iнвалiднiстю. Вiдзначити копивничан за активну участь у громадському життi та вручити грамоти та подяки мiської ради та виконавчого комiтету мiської ради Кропивницького прийшла заступник мiського голови Наталiя Дзюба. Про це iдеться на сайтi мiської ради.

Цього дня нагородила почесною грамотою мiської ради та виконавчого комiтету мiста Кропивницького Людмилу Шукруту - голову обласної громадської органiзацiї матерiв дiтей-iнвалiдiв та iнвалiдiв “Серце матерi” та вiдзначила активiстiв громадських органiзацiї грамотами i подяками мiської ради та її виконавчого комiтету.

Крiм того, заступник мiського голови вручила представникам обласного осередку Всеукраїнської громадської органiзацiї “Народна академiя творчостi iнвалiдiв”, обласнiй громадськiй органiзацiї матерiв дiтей-iнвалiдiв та iнвалiдiв “Серце матерi”, Центру соцiальної реабiлiтацiї дiтей-iнвалiдiв та службi у справах дiтей мiської ради Кропивницького запрошення на вiдвiдування вистави в академiчному обласному театрi ляльок на 50 осiб

195 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.