ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
20.04.2017 | 12:26

У Льотній академії провели навчання з ліквідації наслідків вибуху газового балону. ФОТОРЕПОРТАЖ

У Льотній академії провели навчання з ліквідації наслідків вибуху газового балону. ФОТОРЕПОРТАЖ

Сьогоднi у Льотнiй академiї вiдбулися спiльнi навчання iз запровадженням норвезького досвiду координацiї рiзних пошуково-рятувальних служб. 

У навчаннях взяли участь курсанти Льотної академiї НАУ спецiалiзацiї «Аварiйне обслуговування та безпека на авiацiйному транспортi», якi в тому числi є членами ГО «Український пошуково-рятувальний волонтерський загiн», також волонтери загону швидкого реагування Червоного Хреста (90% яких також є курсантами ЛА НАУ). Також у навчаннях взяли участь представники управлiння Державної служби надзвичайних ситуацiй Кiровоградської областi, представники Патрульнiй полiцiї, Територiального медичного об’єднання Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф i представники Кiровоградської обласної федерацiї кiнологiчного спорту.

За тактичним задумом, у житловому будинку стався вибух побутового газового балону, спалахнула пожежа. У результатi вибуху вiдбулося руйнування частини будiвлi. Очевидцi подiї повiдомили про вибух екстренi служби мiста (полiцiю, пожежно-рятувальну службу та швидку допомогу). «Врятованих» передавали представникам швидкого реагування Товариства Червоного Хреста, де постраждалим надавали долiкарську допомогу.

Пiд час навчання вiдпрацьовувалися рiзнi схеми порятунку: евакуацiя потерпiлих, визволення з-пiд завалiв, спуск з даху будiвлi за допомогою альпiнiстiв та пошук потерпiлих за допомогою кiнологiчного пiдроздiлу. 

Фото Дар'ї Барвінок

309 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.