ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
20.07.2018 | 16:20

У Кропивницькому знову не обрали проект пам'ятника, який встановлять на площі Героїв Майдану. ФОТО

У Кропивницькому знову не обрали проект пам'ятника, який встановлять на площі Героїв Майдану. ФОТО

Сьогодні, 20 липня, члени журi конкурсу на кращу пропозицiю оновлення громадського простору площi Героїв Майдану розглянули 14 проектів пам'ятників, один з яких встановлять на площі. Про це йдеться на сайті міськради Кропивницького.

Запропонували не обирати одну із iдей, а створити робочу групу, яка на основi декiлькох проектiв розробила б єдиний варiант.

Голова журi Олександр Грабенко висловив власну думку щодо проекту, який йому сподобався, у той час, як деякi члени журi запропонували вiдразу вiдхилити тi роботи, якi, на їхню думку, не вiдповiдали умовам конкурсу. Iншi зауважували, що не можна керуватися такою термiнологiєю, як "не вiдповiдає" або "не допущений". 

Щоб уникнути суперечки, Олександр Грабенко запропонував юридично обґрунтувати вимоги, на пiдставi, яких можна вiдхилити певні проекти, а через тиждень зiбратись знову, щоб обирати найкращий. Рішеня – підтримали.

281 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.