ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.05.2017 | 20:42

У Кропивницькому жінка перехопила політичну естафету в чоловіків, очоливши партію. ФОТО

У Кропивницькому жінка перехопила політичну естафету в чоловіків, очоливши партію. ФОТО

Ірина Озерна перехопила політичну естафету в чоловіків, котрі "окупували" міські й обласні осередки практично всіх упізнаваних політичних партій, очоливши міську організацію політичної партії "Громадянська позиція" в Кропивницькому.  

Вчора, 18 травня, учасники зборів місцевої парторганізації одноголосно підтримали кандидатуру Ірини Озерної. 

Як зазначив голова обласної організації ПП «Громадянська позиція»  Олександр Жимінюк , з кожним днем до партії приєднується все більше перспективної інтелектуальної молоді, яка має успішний професійний досвід у різних сферах діяльності та потенціал для того, щоб стати новою політичною елітою міста. Ірина Озерна, за його словами, одна з них.

Ірина Озерна 1979 року народження, закінчила Кіровоградський національний технічний університет та Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого, очолює навчальний центр для іноземних студентів Донецького національного медичного університету в Кропивницькому.  Раніше працювала на посаді директора Кіровоградського коледжу статистики Національної академії статистики та обліку.


3718 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.