ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.06.2018 | 10:15

У Кропивницькому згадують полеглого у бою спецпризначенця. ВІДЕО

У Кропивницькому згадують полеглого у бою спецпризначенця. ВІДЕО

Чотири роки минуло вiд дня загибелi сержанта Євгена Бурка, заступника командира розвiдувальної групи спецiального призначення 3-го окремого полку спецiального призначення. Побратими спецпризначенця згадують останнiй бiй Євгена та дiляться спогодами про захисника незалежної України. Про це йдеться на сторiнцi 3-го окремого полку спецiального призначення.

Євген Бурко народився 8 липня 1991 року в селi Вiльне Кiровоградського району Кiровоградської областi. Закiнчив загальноосвiтню школу у селi Вiльне. В 2008-2009 роках проходив строкову службу, а з 2009 року служив за контрактом в 3 ОП СпП (вiйськова частина А0680).

З весни 2014 року брав участь в антитерористичнiй операцiї на сходi України.

12 червня 2014 року в районi села Степанiвка Шахтарського району Донецької областi на розвiдувальний дозор, який супроводжував колони технiки 79-ї аеромобiльної бригади, напали проросiйськi бойовики з незаконних збройних формувань. Пiд час бою сержант Бурко отримав поранення, але продовжував вести вогонь у вiдповiдь, доки не почала вiдмовляти рука.

Пiсля евакуацiї бiйця з-пiд обстрiлу, йому надали першу домедичну допомогу, проте врятували життя Євгеновi не вдалось. Куля зайшла пiд бронежилет, пiсля чого у Євгена почалася внутрiшня кровотеча.

16 червня Євгена Бурка провели в останню путь у Вiльному. Нагороджений орденом «За мужнiсть» III ступеня (19.07.2014, посмертно). У вiйськовослужбовця залишились  дружина i двi доньки.

18 вересня 2014 року у селi Вiльне Кiровоградського району на фасадi будiвлi школи, в якiй навчався Євген Бурко, вiдкрили меморiальну дошку.

За двадцять хвилин до бою Євгену зателефонувала дружина i повiдомила, що у них народиться друга донька. Побратими пригадують, що Євген був дуже радий, розповiв хлопцям, сказав, що придумав дiвчинцi iм’я. Доньку Марину та дружину Євгена з пологового будинку зустрiчали спецпризначенцi 3-го полку, друзi та побратими Євгена. По сьогоднi вони продовжують пiклуватись про родину побратима i готовi прийти на допомогу будь-якої хвилини.

На вiдео побратими Євгена Бурка, якi разом з ним виконували завдання 12 червня 2014 року в районi села Степанiвка, розповiли про останнiй бiй вiйськовослужбовця. Також в ролику використанi кадри вiдзнятi представниками «НЗФ».423 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.