ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.08.2017 | 12:42

У Кропивницькому завершили слiдство щодо посадовця держпiдприємства, якого звинувачують в отриманi хабара

Завершили слiдство стосовно посадовця Кiровоградського ЕТЦ, якого викрили на хабарi.

Кiровоградською мiсцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно посадовця державного пiдприємства «Кiровоградський експертно-технiчний центр», пiдозрюваного у вимаганнi та отриманнi 5 тис грн неправомiрної вигоди.

Про це повiдомили у прес-службi прокуратури.

Слiдством встановлено, що неправомiрну вигоду обвинувачений вимагав та отримав за видачу позитивного висновку про спроможнiсть суб’єкта господарювання експлуатувати об’єкт пiдвищеної небезпеки, а саме пилорами.

Обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по сутi за ч.3 ст.368-4 (одержання експертом, неправомiрної вигоди для себе за вчинення дiй з використанням наданих йому повноважень в iнтересах того, хто надає таку вигоду) Кримiнального кодексу України. Санкцiя iнкримiнованої статтi передбачає до 5 рокiв позбавлення волi з позбавленням права обiймати певнi посади чи займатися певною дiяльнiстю на строк до 3 рокiв.

Нагадаємо, обвинуваченого було викрито на отриманнi неправомiрної вигоди 7 червня 2017 року мiсцевою прокуратурою спiльно з працiвниками Управлiння захисту економiки в областi. На час досудового розслiдування судом йому обрано запобiжний захiд у видi домашнього арешту.

509 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.