ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.05.2017 | 13:56

У Кропивницькому затримали чоловіків, які вирощували коноплю. ФОТО

У Кропивницькому затримали чоловіків, які вирощували коноплю. ФОТО

Двох жителiв обласного центру, 24 та 39 рокiв, викрито у причетностi до збуту особливо небезпечного наркотичного засобу та незаконного обiгу зброї i боєприпасiв.

Як повiдомили у секторi комунiкацiї Нацполiцiї областi, працiвники полiцiї отримали iнформацiю про протиправну дiяльнiсть осiб, яка пiд час перевiрки знайшла пiдтвердження.

«18 травня у ходi проведення санкцiонованих обшукiв за мiсцем мешкання чоловiкiв та їх автотранспорту виявлено i вилучено близько 1,5 кг наркотичного засобу – марихуани, посiв iз 355 кущiв коноплi, предмет, схожий на гранату Ф1 та спецiальний засiб пiд гумову кулю з ознаками переробки. Осiб затримано, вирiшується питання щодо обрання стосовно них мiри запобiжного заходу – тримання пiд вартою», - розповiв начальник управлiння протидiї наркозлочинностi полiцiї Кiровоградської областi Євген Чуйко.

За результатами експертизи за цими фактами буде прийнято рiшення щодо притягнення громадян до кримiнальної вiдповiдальностi за ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберiгання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобiв, психотропних речовин або їх аналогiв), ч. 2 ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберiгання наркотичних засобiв), ч. 1 ст. 310 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберiгання, перевезення чи пересилання наркотичних засобiв, психотропних речовин або їх аналогiв без мети збуту), ч. 1 ст. 263 КК України (незаконне поводження зi зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). За такi дiї передбачено покарання – вiд п’яти рокiв позбавлення волi.

Якщо вам вiдома iнформацiя про осiб, причетних до вчинення наркозлочинiв, не залишайтесь байдужими, повiдомте за телефоном гарячої лiнiї 095 189 4350, на електронну пошту: к[email protected] або безпосередньо до управлiння за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 30. Конфiденцiйнiсть гарантується.

243 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.