ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.07.2017 | 15:09

У Кропивницькому зареєстрували петицію про декомунізацію міськради

У Кропивницькому зареєстрували петицію про декомунізацію міськради

На сайтi Асоцiацiї Полiтичних Наук з’явилась нова електронна петицiя – з вимогою до мiськради виконати вимоги декомунiзацiйного законодавства i перейменувати Кiровоградську мiськраду на Кропивницьку, як того вимагає Закон. Аналогiчного змiсту петицiя була оприлюднена i на офiцiйному сайтi мiськради. Про це повiдомила прес-служба органiзацiї. 

«Рiк тому Постановою Верховної Ради України Про приведення назви мiста Кiровоград Кiровоградської областi у вiдповiднiсть iз вимогами Закону України "Про засудження комунiстичного та нацiонал-соцiалiстичного (нацистського) тоталiтарних режимiв в Українi та заборону пропаганди їхньої символiки" мiсто Кiровоград було перейменовано на Кропивницький. 
У вiдповiдностi до згаданого рiшення, всi офiцiйнi назви вiдокремлених пiдроздiлiв органiв державної влади, органiв мiсцевого самоврядування, засоби масової iнформацiї, громадськi органiзацiї та всi юридичнi особи мали б замiнити у своїх назвах слово "Кiровоград" на "Кропивницький". Проте наша мiська рада цiлий рiк порушує вимоги Закону, не перейменовуючи свою юридичну особу, Кiровоградську мiську раду, на Кропивницьку мiську раду, тим самим здiйснюючи пропаганду символiки комунiстичного тоталiтарного режиму.
Назва "Кiровоград" та похiднi вiд неї досi значаться у Статутi мiста, Регламентi мiської ради, положеннях, рiшеннях, назвах її структурних пiдроздiлiв, комунальних пiдприємств тощо. Вимагаємо негайно привести назву органу мiсцевого самоврядування у вiдповiднiсть до чинного законодавства», - йд
еться у петицiї.
448 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.