ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
01.12.2017 | 16:20

У Кропивницькому вшанували учасникiв Революцiї Гiдностi. ФОТО

У Кропивницькому вшанували учасникiв Революцiї Гiдностi. ФОТО

Вчора, 30 листопада, на площi Героїв Майдану вiдбувся мiтинг на знак пошани учасникiв Революцiї Гiдностi. На центральну площу мiста прийшли активiсти, учасники АТО, волонтери тощо. Люди принесли квiти та лампадки.

Бобринецький фермер, побратим Героя Небесної Сотнi Вiктора Чмiленка Олексiй Цокалов зазначив, що часто в українцiв завищене очiкування вiд iнших.

 «Ми думаємо, що хтось повинен нам щось зробити, а натомiсть самi якiсно не працюємо. Нещодавно я їхав мiжнародною трасою Київ-Чоп i бiля стоянок фур люди сидять у вагончиках i купують пальне. Цiна питання – 1 чи 2 гривнi на лiтровi, тодi, як у тiй самiй Польщi цього давно не знайти», - пiдкреслив Олексiй Цокалов.

Також цього дня учасники мiтингу замiнили червоно-чорний прапор перед мiською радою Кропивницького і повісили новий.

Нагадаємо, 30 листопада - рiчниця силового розгону Євромайдану в Києвi. Станом на нiч 30 листопада на площi залишалося близько 400 протестувальникiв, переважно студентiв. Внаслiдок дiй «Беркуту» постраждали щонайменше 79 осiб.

221 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.