ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
30.01.2018 | 15:15

У Кропивницькому вшанували пам'ять жертв Голокосту. ФОТО

У Кропивницькому вшанували пам'ять жертв Голокосту. ФОТО

З нагоди Дня пам'яті жертв Голокосту в обласному центрi бiля синагоги вiдбувся поминальний захiд, в якому взяли жителi Кропивницького, представники єврейської та iнших нацiональних громад мiста, представники обласної та мiської влади. Про це йдеться на сторінці  Кіровоградської ОДА у Фейсбук.

В пам'ять про усiх загиблих вiд рук нацистiв, вiдбулася поминальна молитва. Учасники мiтингу-реквiєму поклали живi квiти до меморiального знаку жертвам Голокосту та вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання.

Нагадаємо, 27 сiчня у всьому свiтi вiдзначають День пам’ятi жертв Голокосту. Саме у цей день 1945-го року було звiльнено нацистський табiр смертi Аушвiц, що став у сучасному свiтi символом нацистських злочинiв. «Голокост, який привiв до знищення однiєї третини євреїв i незлiченної кiлькостi представникiв iнших нацiональностей, буде завжди слугувати всiм людям пересторогою про небезпеки, якi приховують у собi ненависть, фанатизм, расизм та упередження…», – говориться у резолюцiї Генеральної Асамблеї ООН про вiдзначення 27 сiчня Мiжнародного дня пам’ятi жертв Голокосту. 

231 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.