ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.05.2017 | 09:44

У Кропивницькому вручили премiю iменi Ястребова. ФОТО

У Кропивницькому вручили премiю iменi Ястребова. ФОТО

Вiдбулися урочистостi з нагоди вiдзначення Мiжнародного дня музеїв та вручення обласної краєзнавчої премiї iменi Володимира Ястребова.

Про це iдеться на сайтi  Кiровоградської обласної ради.

Учасникiв заходу, що вiдбувся в стiнах обласного краєзнавчого музею, зустрiчав лауреат мiжнародних конкурсiв хор «Зоринка» педагогiчної практики Кiровоградського музичного училища.

Голова обласної ради Олександр Чорноiваненко та перший заступник голови Кiровоградської ОДА Серiй Коваленко вручили дипломи лауреатiв обласної краєзнавчої премiї iменi Володимира Ястребова, скульптури «Степовий орел» та нагруднi знаки «Лауреат обласної премiї»:

у номiнацiї “Краєзнавчi розвiдки з iсторiї мiст i сiл областi” Классовiй Оленi Адольфiвнi за двадцять краєзнавчих та музично-критичних статей.

У номiнацiї “Науковi дослiдження з iсторiї та етнографiї краю” Митрофаненку Юрiю Станiславовичу за книгу “Українська отаманщина 1918-1919 рокiв”.

Також цього дня вручили Почесну грамоту Мiнiстерства культури України колективу Кiровоградського обласного краєзнавчого музею та подяку обласної державної адмiнiстрацiї завiдувачу вiддiлу природи краєзнавчого музею Вiкторiї Слюсаренко. 


244 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.