ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
07.07.2018 | 14:40

У Кропивницькому влаштують концерт та презентують програму мистецького фестивалю

У Кропивницькому влаштують концерт та презентують програму мистецького фестивалю

14 липня, у День перейменування обласного центру, кропивничанам та гостям міста презентують програму  мистецького фестивалю «Кропивницький-2018». Про це сьогодні, 7 липня, під час прес-конференції зазначив ініціатор його проведення, народний депутат України Олександр Горбунов.

«У другу річницю перейменування Кропивницького о 20 годині на Театральній площі перед обласним академічним театром імені Марка Кропивницького пройде концерт симфонічної музики. Це, якщо дозволить погода, буде захід під відкритим небом. Виступатиме державний академічний естрадно-симфонічний оркестр України. У програмі – шедеври світової оперної класики, однак основний акцент – на темах творів  нашого видатного земляка Марка Лукича. У рамках святкових заходів презентуємо і програму цьогорічного мистецького фестивалю, який стартує 29 серпня», – зауважив Олександр Горбунов.

І додав, що наш земляк, нині знаменитий соліст Великого театру опери та балету Білорусі Едуард Мартинюк, теж завітає на презентацію фестивалю «Кропивницький-2018".

1469 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.