ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
16.05.2018 | 17:12

У Кропивницькому відзначатимуть День Європи

У Кропивницькому відзначатимуть День Європи

У суботу, 19 травня, з 10 до 15 години у Ковалiвському парку у рамках вiдзначення Дня Європи в Українi вiдбудеться фестиваль «Єврофест – 2018».

Органiзатори фестивалю: Кiровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчостi, Рада євроклубiв Кiровоградщини Кiровоградського обласного ЦДЮТ, Центр європейської iнформацiї Кiровоградської обласної наукової бiблiотеки iм. Б. Чижевського, Центр європейської iнформацiї вiд Представництва ЄС в Українi при ЦДПУ iм. Винниченка, управлiння освiти, науки, молодi та спорту, управлiння комунiкацiї з громадськiстю Кiровоградської облдержадмiнiстрацiї, управлiння освiти мiської ради міста Кропивницького, Центр розвитку нацiональних культур «Єдина родина» за пiдтримки Представництва ЄС в Українi, мiжнародної агенцiя «Погляд – NEXT».

«Єврофест - 2018» об’єднує дiяльнiсть євроклубiв Кiровоградщини та проєвропейськi громадськi iнiцiативи. Цього року активну участь беруть 33 євроклубiв Кропивницького та Кiровоградської областi, громадськi органiзацiї «Полонiя», «Нашiте Хора», «Розвиток», «Союз вiрмен України в Кiровоградськiй областi», «Iнтелiгенцiя ромiв Кiровоградщини».

Ковалiвський парк перетвориться на Європейське мiстечко, у рамках якого будуть працювати творчi майстернi, iнформацiйнi та iгровi палатки, де можна буде отримати iнформацiю про можливостi навчання та волонтерства в Європi, взяти участь у цiкавих iграх, вiкторинах, конкурсах. 

306 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.