ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
16.08.2017 | 17:20

У Кропивницькому вiдремонтували дорогу, яку ранiше мешканцi лагодили власними силами. ФОТО

У Кропивницькому вiдремонтували дорогу, яку ранiше мешканцi лагодили власними силами. ФОТО

У Кропивницькому вiдремонтували внутрiшньо дворову дорогу по вулицi Героїв України, 34 за кошти мiського бюджету. Оглянути роботи приїхав секретар мiської ради Андрiй Табалов, адже вже близько року опiкується цим округом.

«Ми зробили хорошу роботу, однак виявилося, що для зручностi мешканцiв потрiбно було частково змiнити конфiгурацiю дороги. Потрiбно ретельнiше спiлкуватися з мiсцевими мешканцями ще до проектування ремонту. Я хочу, аби комунальнi служби навчилися прислухатися до людей, а для цього потрiбний ефективний мiсцевий депутат, який би доносив думку громади до вiдповiдних служб», - зазначив Андрiй Табалов.

I подякував, мережі магазинів «Файно маркет», яка долучилася до благоустрою територiї, встановивши лавку i стiл для вiдпочинку мешканцiв.

За словами Андрiя Табалова, буде зроблено все можливо, аби асфальтування другої частини двору завершити наступного року.  

 «Я живу в цьому дворi з першого дня існування будинку. Пам’ятаю, як ми купували  використаний асфальт i засипали ями у дворi, адже їх не можна було нi об’їхати, нi обiйти. Тодi збирали по 200-500 гривень iз квартири. Такого «ремонту» вистачило на три роки», - пригадала мiсцева мешканка Тетяна Гуркович. I додала, що взагалi не пам’ятає, коли у дворi чистилися зливовi каналiзацiї. Нещодавно всi ливнiвки почистили. 


775 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.