ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
16.08.2017 | 14:40

У Кропивницькому відремонтують школу з урахуванням технологій теплозбереження. ФОТО

У Кропивницькому відремонтують школу з урахуванням технологій теплозбереження. ФОТО

У кропивницькому багатопрофільному ліцеї фізико-математичної школи №18 триває ремонт з урахуванням технологій теплозбережень. Фасад школи планують утеплити, а також замінити 444 вікна та понад 100 дверей. Про це зазначив головний інженер підприємства «Кіровоградміськбуд» Сергій Косий.

«До 1 вересня фасад приміщення буде готовий, завершення всіх ремонтних робіт заплановано на 15 листопада. Утеплюємо школу мінеральною ватою, яка є пожежостійкою та не виділяє шкідливих речовин», - зазначив Сергій Косий. І додав, що після завершення робіт вдасться утричі зекономити на опалювані навчального закладу.

Ремонтні роботи проінспектував секретар міської ради Андрій Табалов, заступник міського голови Олександр Грабенко, начальник управління освіти Лариса Костенко та начальник управління капітального будівництва Віктор Ксеніч.

«Першочерговим завданням стоїть введення в екплутацію спортивних та актових залів навчальних закладів. На цьому питанні також акцентував Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вчора під час селекторної наради. Адже одна справа те, що доповідають, а інша – приїхати і подивитися на власні очі», - підкреслив Андрій Табалов.

Начальниця управління освіти Лариса Костенко зазначила, що це вперше проводять теплосанацію навчального закладу.

«Наразі у близько 60 відсотках шкіл тривають ремонти спортивних, актових зал та з заміною вікон. Це перша школа у якій проводять роботи із теплосанації», - зазначила Костенко.

На ремонтні роботи у школі №18 виділено більше 7 мільйонів гривень. 

1227 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.