ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
20.04.2017 | 11:47

У Кропивницькому відома поетеса Олеся Мамчич презентує дитячу збірку

У Кропивницькому відома поетеса Олеся Мамчич презентує дитячу збірку

Органiзатори так анонсують захiд: «Авторка зустрiнеться зi своїми маленькими i дорослими читачами. Це саме вона все знає про те, хто мешкає в будиночку iз зiрками, який найкращий подарунок для люстерка, якi нозi йдуть у шкоду i в кого носи незрiвнянної краси i звiсно ж це вона створила Тиранозавра Оленку».

Олеся авторка чотирьох поетичних збiрок: «Передперша збiрка» (2002, невидана), «Перекотиболе» (Київ: Пульсари, 2005), «Обкладинка» (Київ: Електрокнига, 2014), «Сонце пiшло у декрет» (Київ: Смолоскип, 2014). Авторка поетичних книг для дiтей: «А на нас упав ананас» (Київ: Гранi Т, 2013), «Тиранозавр Оленка» (Київ, Фонтан казок, 2017).

Окремi тексти перекладенi англiйською, польською, нiмецькою, бiлоруською, грузинською, румунською, росiйською, литовською, латиською, мовами та iвритом, публiкувалися в лiтературних часописах Литви, Латвiї, Бiлорусi, Росiї, Iраїлю.

Учасниця рiзноманiтних творчих проектiв, антологiй та фестивалiв — як в Українi, так i за кордоном. Спiворганiзаторка лiтературних iмпрез. Кураторка Дитячої лiтературної премiї «Волохатий олiвець», а також напрямку «українська мова й лiтература» у альтернативному проектi «БеркоШко».

Вiршi Мамчич для дiтей за оновленою шкiльною програмою вивчають у молодшiй школi.

227 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.