ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.05.2017 | 13:44

У Кропивницькому відкрилось "Європейське містечко". ФОТО

У Кропивницькому відкрилось "Європейське містечко". ФОТО

Сьогоднi у Ковaлiвському пaрку вже 8 рiк поспiль проходить облaсний фестивaль «Єврофест-2017», який вiдбувається у форматi баркемпу. «Єврофест» об’єднує дiяльнiсть євроклубiв Кiровоградщини та проєвропейськi громадськi iнiцiативи, нацiональнi дiаспори. 

Сьогоднi Ковалiвський парк  перетвориться на Європейське мiстечко, у рамках якого працювали творчi майстернi, iнформацiйнi та iгровi намети, де можна було отримати iнформацiю про можливостi навчання та волонтерства в Європi, взяти участь в iграх або зробити гарну зачiску. Крім того, кожен євроклуб презентував частування, з особливостями національної кухні певної країни.

У коментарi РК директор Кiровоградського обласного центру дитячої юнацької творчостi Ганна Суркова зазначила, що фестиваль вiдбувається у форматi баркемпу, тобто кожен євроклуб представляє одну країну, її традицiї та звичаї. 

«У кожної команди є маршрутний лист, на якому позначенi станцiї: євроклуби, майстер-класи, туристичнi й освiтянськi агенцiї, iнформацiйнi центри. У кожної станцiї є завдання, якi командам необхiдно виконати: у когось вiкторина, хтось складає пазл, а ще хтось грає в iгри на кмiтливiсть. Якщо команди пройдуть цi завдання i отримають усi вiдмiтки на маршрутному листi, на них чекає етап оцiнювання журi, якi протягом усього «Єврофесту» обирали найкреативнiшi євроклуби», - зазначила Ганна Суркова.

Переможцi рiзних номiнацiй отримають грамоти i сертифiкати на отримання знижки на навчання у мовних школах не лише в Українi, а й у Польщі (Варшава). 

526 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.