ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.10.2017 | 14:30

В обласному центрі вiдкрили вiдремонтований ДРАЦС. ФОТО

В обласному центрі вiдкрили вiдремонтований ДРАЦС. ФОТО

Сьогоднi, 13 жовтня, у Кропивницькому вiдкрили вiдремонтований вiддiл державної реєстрацiї актiв цивiльного стану Фортечного районну по вулицi Попова.

В урочистостях взяли представники мiської ради, очiльник Головного управлiння юстицiї у Кiровоградськiй областi, працiвники установи та молодята, якi першими зареєстрували шлюб  у вiдремонтованому ДРАЦу.

Урочисту перерiзали червону стрiчку учасник АТО Валерiй та його наречена Iрина.  

«У переддень свята 14 жовтня ми вiдрили оновлене примiщення ДРАЦу. Ремонт вартував близько 120 тисяч гривень з спецiального фонду управлiння юстицiї. Частина робiт були виконаннi за мої кошти, зокрема, вiдновлення картини у холi вiддiлу», - зазначив начальник Головного управлiння юстицiї у Кiровоградськiй областi Вадим Гуцул.
I додав, що вдалося пофарбувати залу, вiдремонтувати повнiстю хол, зробили портрети кропивничан, якi брали шлюб чи отримували свiдоцтво у ДРАЦi.

За словами Гуцула, замiна меблiв у вiддiлi реєстрацiї буде можлива лише пiсля перевиконання спецiального фонду. 

«Ми робити ремонт у цьому ДРАЦi на свiй страх i ризик, адже примiщення належить мiськiй радi i ми сподiваємося, що посадовцi продовжать нам договiр оренди», - пiдкреслив Гуцул.

547 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.