ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.09.2017 | 13:31

В обласному центрі вiдкрили вiддiлення гемодiалiзу. ФОТО

В обласному центрі вiдкрили вiддiлення гемодiалiзу. ФОТО

Сьогоднi, 14 вересня, у примiщеннi колишнього пологового будинку № 2 вiдкрили вiддiлення амбулаторного гемодiалiзу комунального закладу «Мiська лiкарня № 2 iм. Святої Анни».

Участь в офiцiйному вiдриттi взяли очiльники областi та мiста, нардеп. Традицiйно посадовцi перерiзали стрiчку, а також оглянули нове  вiддiлення гемодіалізу.

Нiмецька компанiя «Фрезенiус Медiкал Кер Україна» надала в безкоштовне користування обладнання та встановила за власнi кошти дизельний генератор. Про це зазначила начальниця управлiння охорони здоров’я Оксана Макарук.

«Загалом ми маємо понад 16 мiльйонiв  гривень iнвестицiй у вiддiлення гемодiалiзу. За кошти мiського бюджету була приведена територiя до належного санiтарного та  естетичного вигляду. Працюватиме вiддiлення у двi змiни, розраховане воно на 60 пацiєнтiв. Штатна кiлькiсть 20 посад, наразi вже укомплектованi всi посади лiкарiв. Медперсонал пройшов стажування у Черкасах та обласнiй лiкарнi. У нас амбулаторне вiддiлення гемодiалiзу, тобто бiльш легкi ступенi захворювання», - пiдкреслила Макарук. I додала, що запрацює вiддiлення з наступного тижня.

За словами Макарук, витратнi матерiали на цей рiк закупленi за кошти мiського бюджету, а на наступний рiк - iз цiльового фiнансування держави.

Посадовцi запевняють, що гемодiалiз для кропивничан буде безкоштовним. 

828 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.