ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.09.2017 | 16:49

У Кропивницькому вiдкрили капiтально вiдремонтоване примiщення амбулаторiї загальної практики-сiмейної медицини № 4. ФОТО

У Кропивницькому вiдкрили капiтально вiдремонтоване примiщення амбулаторiї загальної практики-сiмейної медицини № 4. ФОТО

Сьогоднi, 11 вересня, напередоднi вiдзначення Дня мiста, вiдкрили примiщення амбулаторiї загальної практики-сiмейної медицини № 4 КЗ “Центр первинної медико-санiтарної допомоги № 2 м. Кропивницький”. У примiщеннi завершили капiтальний ремонт i  вiдкрили праве крило корпусу закладу. В урочистостях з нагоди прийняття в експлуатацiю другої черги амбулаторiї взяли участь мiський голова Андрiй Райкович та секретар мiської ради Андрiй Табалов iдеться на сайтi мiської ради.

На ремонт та оснащення цiєї частини закладу з мiського бюджету було видiлено близько одного мiльйона гривень. Два кабiнети сiмейних лiкарiв, реєстратура, манiпуляцiйна кiмната, кабiнет ЕКГ — все зроблено вiдповiдно до табельного оснащення. За словами начальника управлiння охорони здоров’я Оксани Макарук, амбулаторiя загальної практики-сiмейної медицини № 4 — це пiлотний проект по запровадженню електронного реєстру пацiєнтiв.

597 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.