ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
08.02.2018 | 13:25

У Кропивницькому відкриють виставку закарпатського художника Едуарда Приходька

У Кропивницькому відкриють виставку закарпатського художника Едуарда Приходька

У п'ятницю, 16 лютого, о 16.15 в галереї «Єлисаветград» вiдбудеться вiдкриття виставки закарпатського художника Едуарда Приходька. Експозицiя пiд назвою «Суб’єктивнi рефлексiї» проходить за пiдтримки культурно-мистецької фундацiї Brovdi Art (м. Ужгород, Закарпатська область).

Едуард Приходько народився в 1976 роцi в м.Ужгород Закарпатської областi. Художня освiта – Ужгородський коледж мистецтв iм. А. Ерделi та Закарпатський художнiй iнститут. Член Нацiональної спiлки художникiв України (2006). Працює в галузi станкового живопису. Пише фiгуративнi та абстрактнi композицiї. Тяжiє до умовних, стилiзованих рiшень. Учасник обласних, регiональних, всеукраїнських та зарубiжних виставок, мiжнародних бiєнале живопису. Твори зберiгаються в приватних колекцiях України та зарубiжжя.Спiвпрацює та користується пiдтримкою культурно-мистецької фундацiї Brovdi Art, аукцiонного дому «Корнерс» та галереї «ARS KERYLOS».

У галереї «Єлисаветград» Едуард Приходько презентує експозицiю, яка яскраво демонструє жанровi й стильовi уподобання митця.


167 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.