ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.07.2017 | 14:25

У Кропивницькому вiдбувся промiжний етап змагань на ретроавтомобiлях. ФОТОРЕПОРТАЖ

У Кропивницькому вiдбувся промiжний етап змагань на ретроавтомобiлях. ФОТОРЕПОРТАЖ

Сьогоднi у Кропивницькому на площi перед мiськрадою вiдбувся промiжний етап змагань на ретроавтомобiлях «Зiркове ралi». Це змагання автолюбителiв та власникiв класичних авто, метою якого є зiбрати шанувальникiв ретроавтомототехнiки в Українi, популяризацiя вiдновлення i збереження iсторичної автомобiльної спадщини.

За словами директора оргкомiтету «Зiркового ралi» Дмитра Григор’єва, учасники ралi стартують з рiзних мiст України - Харкова, Рiвного, Луцька, Ужгорода, Сум, Чернiгова, Львова, Чернiвцiв, Iвано-Франкiвська i всi фiнiшують в Одесi.

«У порiвняннi з минулим роком, коли участь у ралi взяло 32 екiпажi, цього року стартувало 15 авто. «Зiркове ралi» - це продовження «Звездного ралли», що проводилося в Росiї в 1913 роцi. Учасники ралi дотримуються чiтких правил, що затвердила європейська федерацiя: старт i фiнiш у певних точках, що зашифрованi в легендах. Екiпажi до останнього не знають де вони фiнiшують. Я приїхав вперше у Кропивницький, i досить довго розбирався у ваших одностороннiх вуличках, щоб потрапити у потрiбну точку. Протягом ралi машини опечатанi й учасники не можуть обслуговувати автомобiль аж до фiнiшу. Проте в Уманi у них буде 90 хвилин на те, щоб зазирнути пiд капот i обслугувати свої автiвки», - зазначив Дмитро Григор’єв

Призовий фонд ралi не фiнансовий, а сувенiрний. Лiдери ралi отримають унiкальнi призи, якi є iндивiдуальними i досить цiнними. Своїми враженнями про участь у ралi у коментарi РК подiлився учасник «Зiркового ралi» Олексiй Сахно.

«Ми з мiста Суми, але стартували з Кременчука, зараз у вас, потiм їдемо в Умань i завтра в Одесу. Всього протяжнiсть нашого шляху 880 кiлометрiв. Свiй автомобiль («Волгу») я купив рокiв 8 тому, а в ралi участь беру вже другий рiк поспiль. Взимку планую вiдреставрувати автомобiль, тому що час iде i справнiсть машини треба пiдтримувати», - зазначив Олексiй Сахно.

Загалом на промiжний етап ралi прийшло близько 100 кропивничан, якi могли оцiнити раритетнi автомобiлi та сфотографуватися з ретрокарами. 

Фото Дар'ї Барвінок 

449 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.