ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
27.05.2018 | 10:17

У Кропивницькому відбувся перший фестиваль-конкурс «Голос весни»

У Кропивницькому відбувся перший фестиваль-конкурс «Голос весни»

Впродовж двох днів на сцені обласної філармонії у творчому змаганні зійшлися кращі співочі родини обласного центру, вокалісти, дуети та тріо у віці від 15 до 20 та від 21 до 30 років. Про це йдеться на сайті мыської ради Кропивницького.

Дипломи за участь у номінації «Співоча родина» отримали сімейні дуети Небесних, Камінських і тріо «Манро», в номінації «солісти-вокалісти»  від 15 до 20 років – Світлана Баркова, Наталя Горбунова, Анастасія Панова, Карина Валендер, Дарія Бруяка, Ілона Петравчук, Яніна Саласенко, а у віці від 21 до 30 років – Тетяна Гачук, Валерія Бондюк, Лілія Склярова, Тетяна Кондратенко.

Приз глядацьких симпатій дістався родині Матанцевих і Баранків, солістам Марини Матусової, Наталки  Новакової та Фрамело Казимиро Лело.

«Бронзовими» лауреатами стали талановита  сім’я Ткаченків і чарівні вокалістки Вікторія Матвієнко та Ніа Кім.  Друге місце вибороли сімейне тріо Скерлетів, солістки Софія Михайленко та Ольга Сотник.

Здобуте І місце в міському фестивалі-конкурсі «Голос весни» принесли переможцям – сімейному дуету Володимиру та Анні Волошенкам, співачкам Єлизаветі Титенко і Віталіні Жалдак сертифікати на автобусний тур по Україні «Закарпаття – рецепт бадьорості». А володарем Гран – прі конкурсу стали улюбленці глядачів, талановитий сімейний дует Владислава та Дениса Бураги, які відправляться у тур по Україні «Чудеса і нічого більше!».

223 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.