ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.06.2018 | 12:38

У Кропивницькому відбувся медично-краєзнавчий квест "Битва націй". ФОТО

У Кропивницькому відбувся медично-краєзнавчий квест "Битва націй". ФОТО

8 червня у Кропивницькому серед студентів Донецького національного медуніверситету провели медично-краєзнавчий квест "Битва націй" . Про це йдеться на сторінці університету в Фейсбук.

Привітала учасників змагань під час церемонії відкриття проректор з науково-педагогічної роботи доктор медичних наук Ольга Чернишова. 

У змаганнях взяли участь п’ять команд – України, Узбекистану, Нігерії, Єгипту, Індії. Квест зібрав близько ста учасників. 

Захід проводиться вже вдруге серед студентів першого курсу. Студенти в ігровій формі перевіряють знання предметів, які вивчали впродовж року та те, як вивчили місто. 

По завершенню роботи в кожній з локацій вони отримували фото чергової та мали знайти її самостійно. Всього на змаганнях було дев'ять локацій у центрі міста – студенти показували свої знання з латини, хімії, анатомії, гістології, медичної фізики, історії України, української та англійської мов, медичної біології, а також демонстрували свою спортивну підготовку. 

Журі рахувало час, який команди витрачали на відповіді та їхню правильність. Результати записували у протоколи, які потім узагальнювались. Фінал змагань пройшов на Козачому острові, де кожна країна зробила свою творчу презентацію, що теж оцінювало журі з числа викладачів. У результаті перемогу та Кубок здобула команда "Фараони" з Єгипту. 

Вручалися дипломи і за перемогу у різноманітних номінаціях. Так команда з Узбекистану стала "Серцем ДНМУ" та кращими з української мови, нігерійська команда отримала дипломи за кращий командний дух та знання латини, команда України "Січ" стала найшвидшою та кращою в анатомії, найталановитішими назвали команду "Неймовірна Індія". 

160 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.