ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.11.2017 | 10:16

У Кропивницькому вiдбудеться лекцiя Володимира Панченка

У Кропивницькому вiдбудеться лекцiя Володимира Панченка

У п’ятницю, 1 грудня, у Кропивницькому проходитиме публiчна лекцiя на тему: "Iсторiя, яка повторюється". Читатиме її професор, лiтературний китик, письменник Володимир Панченко.

Про це iдеться на сторiнцi подiї у Фейсбуцi

Iсторiя має звичку повторюватися, хоч i не буквально. З вiдчуттям дежавю живемо багато рокiв, проте вiд 2014-го це вiдчуття набуло для України трагiчного вимiру. Адже гiбридна вiйна, яку веде з нами Росiйська Федерацiя, вiдбирає тисячi життiв. Дехто з високопоставлених державних чиновникiв здивовано заявляє: "I хто б мiг подумати, що Росiя на нас нападе?!" Але для того, щоб таке казати, треба зовсiм не знати власної iсторiї...
Про iсторичну пам’ять як чинник нацiональної безпеки, про уроки гiбридної вiйни 1917-1921 рокiв, розв’язаної бiльшовицькою Росiєю проти УНР, Української держави й Директорiї, про трьох головних ворогiв України, про нашi нацiональнi комплекси, - про все це розмiрковує професор Володимир Панченко, член Iнiцiативної групи "Перше грудня", народний депутат України в 1990-1994 рр. вiд м.Кiровограда (Кропивницького).

Вхiд вiльний. 

Довідка: Володимир Євгенович Панченко — український лiтературний критик, лiтературознавець, письменник, автор вiдомих статей, монографiй, пiдручникiв на лiтературну та iсторичну тематику, професор Нацiонального унiверситету «Києво-Могилянська академiя», доктор фiлологiчних наук, член Нацiональної спiлки письменникiв України.


211 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.