ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
23.02.2018 | 11:08

У Кропивницькому відбудеться благодійно-соціальний проект «Жiнка нової ери»

У Кропивницькому відбудеться благодійно-соціальний проект «Жiнка нової ери»

У суботу, 24 лютого, в примiщеннi нiчного клубу «Fusion Club» вiдбудетьсяся захiд, на якому пiдведуть пiдсумки благодiйно-соцiального проекту «Жiнка нової ери». Проект реалiзований модельним агентством «РIМО» та управлiнням молодi та спорту мiської ради Кропивницького. 

Мета проекту – вiдзначити жiнок Кiровоградщини, якi працюють у рiзних сферах дiяльностi та привітати їх зi святом 8 березня. За результатами проекту був надрукований календар, до якого увiйшли фото всiх учасниць. Усi кошти, якi будуть зiбранi вiд продажу календарiв будуть переданi 9-и рiчному Богдану Нiколаєву на лiкування.
Незабутню атмосферу заходу створюватимуть солiсти Кiровоградської обласної фiлармонiї. А родзинкою вечора стане найвiдомiша оперна спiвачка України Олена Гребенюк. 

З питань придбання квиткiв звертайтеся за телефоном +38 066 875 53 77 (Iнна). Вартiсть квитка 100 грн.

Довiдка: Це вже третiй календар. У 2016 р. було зiбрано майже 3 700 грн, якi були переданi ГО «Серця матерiв», 2017 р. – майже 4 600 грн, якi були переданi родинi Овчаренко на лiкування мами та сина.

224 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.