ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
28.03.2017 | 16:21

У Кропивницькому вдвічі зросте квартплата

У Кропивницькому вдвічі зросте квартплата

Сьогодні на засіданні виконкому міської ради Кропивницького прийняли рішення про збільшення тарифу на послуги з утримання будинків і прибудинкових територій для ЖЕО. 

Як повідомив начальник управління економіки міської ради Андрій Паливода, формування нових тарифів пов’язане із підвищенням мінімальної зарплати, тарифів на електроенергію, вивезення сміття.

Керівники міських ЖЕО звернулися до міської влади ще у лютому. Проте затвердження рішення відтермінували, очікуючи перегляду тарифів на вивезення сміття. 

Під час обговорення, деякі члени виконкому обурилися, що тариф збільшується удвічі.

«Мешканцям треба пропонувати, що вони можуть зробити, аби платити менше. Мова йде і про створення ОСББ, і про енергозберігаючі технології. Мешканці повинні бути активними, адже сидіти вдома й нічого не робити це найпростіше», - прокоментував секретар міської ради Андрій Табалов.  

У середньому, в залежності від переліку послуг, які обрав кожен будинок, тарифи зростають до 2-3 гривень за 1 м. кв. із нинішніх 1-1,5 грн. У деяких будинках тариф зріс до 4,5 грн. По місту тариф зростає вдвічі. 

Рішення набуває чинності через 15 днів після оприлюднення його в місцевих друкованих засобах масової інформації.

Переглянути на скільки зросте тариф по кожному будинку можна на сайті міської ради. 

991 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.