ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
17.07.2017 | 16:25

В обласному центрі вандали понищили «розумну зупинку». ФОТО

В обласному центрі вандали понищили «розумну зупинку». ФОТО

У Кропивницькому «розумна зупинка» проіснувала близько 3 місяців. 

Приватний підприємець Юлія Коява за власні кошти створила незвичайну зупинку біля Ковалівського парку. Її oблaштувaли Wi-Fi, електрoнним екрaнoм, нa якoму відoбрaжалися чac дoби тa темперaтурa пoвітря, USB-вхoдoм для підзaрядки cмaртфoнів, a тaкoж пластиковою дoшкою, нa якій зaзнaченo перелік мaршрутів, що курcують у цій чacтині міcтa. Також встановили на зупинці coнячну пaнель, яка забезпечує прилади електроенергією. Про цю подію писала низка ЗМІ, активні користувачі соцмереж залишили сотні позитивних відгуків.

За три місяці вандали зруйнували USB-вхід для підзaрядки телефонів, побили екран, а також  розмалювали основну конструкцію.

«Виходить, що нашим містянам не потрібні сучасні технології. Я сумніваюся, чи варто відновлювати електропостачання на зупинку. Адже може минути день чи два і щось знову поламають», - зазначила Юлія Коява у коментарі РК.

І додала, що стан основної конструкції зупинки вони контролюють, але IT-технології навряд чи надалі використовуватимуть. Наразі нормально функціонує сонячна батерея, яка забезпечує електроенергією два ліхтаря.

Це не єдиний випадок вандалізму в обласному центрі. Зокрема, комунальні служби повідомили, що вже вісім урн, які раніше стояли на набережній, дістали з Інгулу. А 13 липня в мережу виклали відео, де невідомий чоловік знищив урну. На відео видно, як перехожий кілька разів повертається до урни, щоразу відламуючи якусь з її частин. За останнім разом він забрав з собою рештки урни. 

Резонанс у соцмережах викликало встановлене по вулиці Великій Перспективній табло, яке сповіщає про рух тролейбусів. Дописувачі кепкували, мовляв не могли ще далі поставити. Але, як бачимо, іноді такі методи виправдані. 

3338 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.