ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.02.2019 | 13:55

У Кропивницькому триває підготовка виборчих дільниць до президентських виборів

У Кропивницькому триває підготовка виборчих дільниць до президентських виборів

В обласному центрі триває робота щодо підготовки виборчих дільниць до президентських виборів, які проведуть 31 березня. На цьому сьогодні, 11 лютого, під час апаратної наради наголосив секретар міської ради Андрій Табалов.

"У зв'язку із підготовкою виборчих дільниць є доручення голові Фортечної райради щодо розміщення виборчої дільниці по вулиці Бєляєва, 72, це ЗОШ № 13, а також голові Подільської райради стовно розміщення дільниці у територіальному центрі по вулиці Кропивницького, 106. Нам удалося перемістити виборчу дільницю із Романа Слободянюка, 207, з підприємства, де не дбали про дільницю і довели її до незадовільного стану. Ми розмістимо її у центральній районній лікарні", – зауважив Андрій Табалов.

І порадив, щоб голова Подільської райради провів консультацію із головним лікарем обласної дитячої лікарні, оскільки той поки що не погодився на переміщення виборчої дільниці із торгово-промислової палати до лікарні.

262 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.