ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

У Кропивницькому талановиті учні п`яти шкіл отримали стипендії

У Кропивницькому талановиті учні п`яти шкіл отримали стипендії

Сьогодні у всіх школах Кропивницького пролунали останні дзвоники. Депутати фракції «Рідне місто» у Кіровоградській міській раді прийняли запрошення колективів навчальних закладів та побували на урочистостях, під час яких вручили традиційні стипендії талановитим та розумним учням.

Голова фракції Олександр Шамардін відвідав ЗОШ №1. Спеціальну стипендію отримав учень 10 класу Ярослав Миргородський, який цьогоріч став чемпіоном Європи з бойового самбо та два відмінники з 9 та 11 класів Анатолій Русаков та Андрій Пилипенко. Також стипендію від Олександра Шамардіна отримав учень 8 класу Дмитро Карауш та вчителька інформатики Оксана Сакун з НВК «Кіровоградський колегіум».

Голова МФО «Рівні можливості» та депутатка КМР Катерина Шамардіна побувала у ЗОШ №2. Найкращих учнів відзначила грамотами та стипендіями за сумлінне навчання. Стипендіатами у цій школі стали учениці 6 класу Анастасія Савенко та Злата Кубальська-Доленко.

У школах №12 та 24 побувала депутатка КМР Тетяна Волкожа. Вона нагородила п’ятьох учнів. Трьох з 24 школи – учня 9 класу Данила Бодюла, учнів 11 класу Олександру Богомалову та Данила Друзь, та двох з 12 школи – учнів 8 класу Сергія Таратуту та Олену Макодзебу.

На урочистостях у школі №1 та 2 відзначили і роботу депутатів. Олександру Шамардіну та Катерині Шамардіній від адміністрації закладу, учнівського, батьківського та педагогічного колективів ЗОШ №2 вручили подяки за постійну увагу до навчального закладу та підтримку. А в школі №1 адміністрація закладу та батьківський комітет подарували приємний подарунок.

Депутати фракції «Рідне місто» бажають школярам, батькам та вчителям гарного літнього відпочинку, а випускникам – світлого шляху до дорослого життя!

858 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.