ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
15.04.2019 | 10:18

У Кропивницькому створять комунальне сміттєприбиральне підприємство

У Кропивницькому створять комунальне сміттєприбиральне підприємство

Таке доручення дав міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 15 квітня.

Очільник міста зазначив, що після звіту керівництва ТОВ "Екостайл" перед депутатським корпусом і всіх запевнень, що місто прибиратиметься вчасно, позитивних зрушень у цьому напрямку не відбулося.

"Ми послухали звіт “Екостайлу”, всі їх завірення, що сміття завжди прибиратиметься вчасно, але щось не видно, щоб це скрізь було саме так. Просто звіту недостатньо. Ще рік тому чули міську владу, і було бажання працювати спільно, разом забезпечувати чистоту в місті. Зараз це вже не так. Це диктатура, але місто через коліно не зламати, я цього не дозволю", – зазначив Андрій Райкович.

Міський голова наголосив на тому, що необхідно розпочати процедуру зі створення конкурентної фірми, і дав доручення протягом місяця сформувати відповідні пропозиції. Перш за все, розглядатиметься можливість створення комунального підприємства, а також приватної конкуренції. 

Також Андрій Райкович доручив керівництву головного управління ЖКГ визначити відповідального працівника, який щодня буде у постійному контакті і регулярно контролюватиме роботу "Екостайлу". 

263 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.