ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
26.03.2019 | 10:26

У Кропивницькому створили iнвестицiйний портал для популяризації міста в Україні та світі

У Кропивницькому створили iнвестицiйний портал для популяризації міста в Україні та світі

У Кропивницькому розробили iнвестицiйний портал мiста. Про це сьогоднi, 26 березня, пiд час прес-конференцiї зазначив заступник мiського голови Андрiй Паливода.

«Цей портал – результат роботи вiддiлу залучення iнвестицiй мiськради. Ми вивчали потенцiал iнших мiст i зрозумiли, що на сьогоднi понад 50 % iнвестицiйних пропозицiй вiдбуваються за рахунок обмiну iнформацiї i зокрема таких сайтiв. На цьому порталi – детальна iнформацiя про наше мiсто, є паспорт Кропивницького, аналiз його економiчної ситуацiї. Також тут знаходитиметься iнформацiя про тих, хто може надати певнi iнвестицiї та хто їх потребує. Тобто це iнформацiйний портал, який буде корисний нашому бiзнесу», – зауважив заступник.

I додав, що аналогiв такого сайту в Українi не знайшли.

За словами директора департаменту з питань економiчного розвитку, торгiвлi та iнвестицiй мiськради Марiанни Моркви, iнвестицiйний портал мiста створили для популяризацiї Кропивницького в Українi та свiтi.

«На сайтi можна ознайомитися iз iнвестицiйним паспортом мiста, кредитним рейтингом Кропивницького. Можна прочитати топ-6 переваг, чому обласний центр привабливий саме для iнвесторiв. Є iнформацiя про вiльнi земельнi дiлянки типу «Greenfield» та вiльнi виробничi примiщення «Brownfield», що пропонуються пiд реалiзацiю iнвестицiйних проектiв», – зауважила Марiанна Морква.

Паливода зауважив, що сайт i досi наповнюють. Повна iнформацiя там з’явиться упродовж двох мiсяцiв.

Портал написаний двома мовами – українською та англійською.

Із сайтом можна ознайомитися за посиланням.

193 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.