ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.10.2018 | 17:03

У Кропивницькому стартував конкус хакатонів. ФОТО

У Кропивницькому стартував конкус хакатонів. ФОТО

Сьогодні, 19 жовтня, стартував конкурс наукових хакатонів NASA "Space Apps Challenge 2018" у Льотної академії НАУ міста Кропивницького.

Захід розпочався музичним привітанням студента Льотної академії НАУ. Також для всіх бажаючих були безкоштовні смаколики та чай. Несподіванкою для учасників стало привітання від NASA, яке записали у невагомості.

Цей конкурс щорічно проводиться для учасників всіх країн світу Національне управління з повітроплавання і дослідження космічного простору США (NASA). І вже втретє академія долучається до його організації.

Минулого року в Україні було всього чотири локації: Кропивницький, Київ, Одеса і Дніпро. Але в нинішньому році кількість локацій збільшилася до семи (Кропивницький, Київ, Дніпро, Одеса, Вінниця, Львів, Харків). Організатором заходу в Кропивницького є кластер «ІТ-Альянс 4.0» і Льотна академія НАУ.

«Щороку масштаб конкурсу зростає. Цьогоріч присутні навчальні заклади Черкас, Кривого Рогу,  Харкова та інших міст України. Тобто тенденція до розвитку зберігається. У кожному проекті використовуються дані NASA, які перебувають у вільному доступі. Відповідно кожен проект побудований на оригінальному застосуванні цих даних», – розповідає координатор заходу Владислав Єршов.

Учасників конкурсу привітали начальник Льотної Академії НАУ, представник національного центру управління і випробування космічних засобів державного космічного агентства України та заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Кіровоградської ОДА. 

Особливістю хакатонів NASA "Space Apps Challenge" є те, що тема і завдання конкурсу учасники дізналися завчасно та почали працювати над своїми ідеями заздалегідь. У нинішньому році NASA вирішили приділити основну увагу питанням досліджень землі і космосу («Earth and Space»).

«Метою заходу є популяризація науки і техніки серед IT-спільноти, щоб результати космічних досліджень активніше впроваджувались у програмні проекти», додав Владислав Єршов.

Захід триватиме до 21 жовтня: у суботу, 20 жовтня,  триватиме робота над проектами; у неділю, 21 жовтня, завантаження проектів на сервер NASA; ознайомлення з проектами в режимі вільного спілкування; 15.00 годині офіційне представлення результатів.

256 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.