ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
18.04.2017 | 10:07

У Кропивницькому стартувало голосування за проекти, якi були поданi на громадський бюджет. ФОТО

У Кропивницькому стартувало голосування за проекти, якi були поданi на громадський бюджет. ФОТО

Про старт голосування за проекти, поданi на фiнансування з Громадського бюджету, який цьогорiч вперше впроваджується в Кропивницькому сьогоднi пiд час прес-конференцiї повiдомив начальник управлiння економiки мiськради Андрiй Паливода. 

До голосування допущено 86 проектiв iз 96, якi були поданi. 1 проект був вiдкликаний автором, 8 вiдхилено у зв'язку iз невiдповiднiстю положенню про громадський бюджет. З мiського бюджету на реалiзацiю громадських iнiцiатив видiлено 3 мiльйони, загальна ж сума проектiв - 25 мiльйонiв гривень. 

Через те, що на фiнансування подали багато проектiв, якi мають реалiзовуватися у рамках галузевих програм, у мiськрадi планують внести змiни до положення про громадський бюджет. Передбачається, що подання проектiв на наступний рiк на фiнансування з громадського бюджету, обмежать для навчальних i виховних закладiв. 

"Було подано багато однотипних проектiв,  якi не мають складової, що важлива саме для громадського бюджету. Тобто, не було новизни, оригiнальностi. Багато проектiв подали пов'язаних iз утепленням тощо",- зазначив посадовець. 

Проголосувати за проекти можна або в електроннiй формi, або прийшовши до мiськради i заповнивши анкету. Бюлетенi для голосування розмiщенi на ресепшинi, що на першому поверсi мiськвиконкому, вхiд з вулицi Гоголя. Отримати бюлетень можна з 10 до 16 години щодня (12-13 перерва). Поряд iз урнами для прийому бюлетенiв розмiщенi стенди з iнформацiєю та вiзуалiзацiєю проектiв. 

Начальник управлiння економiки зазначив, що наступного року вимогою до проектiв також буде подання наглядних матерiалiв, оскiльки цьогорiч не всi їх подали. 

Голосувати в електроннiй формi можна на сайтi мiської ради у роздiлi "Громадянам" - "Громадський бюджет".

На пiдтримку проектiв вiдведено 10 робочих днiв. Голосування триватиме вiд сьогоднi до 3 травня. 

Проголосувати можна два рази за один локальний (до 100 тис грн)  i один загальномiський (вiд 100 тис грн)  проект. За телефоном 24-13-26 можна звернутися за консультацiями. Обов'язковою умовою для голосування є реєстрацiя у Кропивницькому. Щоб проголосувати у мiськвиконкомi, з собою треба мати паспорт. 

Переможцiв визначить рейтингове голосування, сформоване з голосiв, що вiддадуть в електронному форматi i через бюлетенi. Фiнансування отримають проекти, за якi вiддадуть найбiльше голосiв i на якi вистачить видiлених 3 мiльйонiв гривень. 

Тi ж проекти, якi або не потраплять до перелiку переможцiв, або були вiдхиленi, будуть першочергово включенi у галузевi мiськi програми. 


735 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.