ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
16.02.2017 | 10:50

У Кропивницькому спецпризначенці вшанували побратимів, які загинули під Дебальцевим. ФОТО, ВІДЕО

У Кропивницькому спецпризначенці вшанували побратимів, які загинули під Дебальцевим. ФОТО, ВІДЕО

Сьогодні,16 лютого, виповняється два роки трагедії під Дебальцевим, коли військові третього полку спецпризначення супроводжували колони зі спорядженням, пораненими та загиблими із Луганська в Дебальцеве. У результаті нападу терористів двоє військових загинули, декілька потрапили в полон. Саме в цьому бою отримав поранення Вадим Довгорук, у результаті якого він втратив обидві ноги та руку. А також потрапили у полон Сергій Глондар та Олександр Коріньков.

З цієї нагоди у військовій частині відбулися урочисте шикування. Спецпризначенці вшанували хвилиною мовчання загиблих побратимів.

В.о. заступника командира військової частини по роботі з особовим складом Сергій Францешкевич повідомив, що солдати поїхали на могили своїх побратимів, аби підтримати рідних та вшанувати загиблих.

Учасник бою під Дебальцевим наголошує, що це трагедія, адже Україна втрачає кадрових військових, але одночасно ця група внесла бойову славу у літопис полку.  

«Це гордість, що є нас справжні чоловіки. Командир групи Юрій Бутусов був професіоналом своєї справи і загинув рятуючи свого побратима», - зазначив військовий. За його словами, вони могли відмовитися від виконання бойового завдання, але вирішили виконати роботу.

Наразі немає зв’язку з двома військовими, які під час цієї операції потрапили в полон, Сергієм Глондарем та Олександром Коріньковим. Про це зазначили дружина та сестра Катерина та Людмила Глондар.

«За кулісами десь говорять, що вони знаходяться у Макіївській колонії. Але це все не офіційно, 2 роки ми чуємо, що Україна своїх не кидає, проте результату немає. Адже для нас головне повернення додому наших хлопців. Зараз у хлопців немає жодного офіційного статусу вони ні полонені, ні заручники», - наголосила сестра військового.

Останній раз рідні спілкувалися з Сергієм Глондарем 21 червня 2016 року. 552 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.