ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
18.07.2018 | 15:00

У Кропивницькому швейна фабрика запрошує на роботу. ФОТО

У Кропивницькому швейна фабрика запрошує на роботу. ФОТО

На кропивницькій фабриці «Мрія Є» протягом місяця можна заробити до 12 тисяч гривень. Про це повідомила директорка швейного виробництва Інна Чижик під час прес-туру журналістів на виробництво. 

За словами керівниці, середня заробітна плата працівників становить 5600 гривень. Половина колективу на підприємстві працює від часу його створення. 

"Швейне виробництво «Мрія Є» засноване у 2003 році. Потужність підприємства дозволяє успішно працювати на всеукраїнському ринку. Продукцію виробництва знають у багатьох куточках країни. Ціль компанії – якісні текстильні вироби" , –  зазначила Інна Чижик.

Під час прес-туру журналісти мали можливість ознайомитися з роботою підприємства, результатами взаємодії з Кіровоградським міськрайонним центром зайнятості щодо працевлаштування місцевих мешканців та дізнатися про актуальні вакансії.

"Колектив підприємства постійно розвивається і перідично має потребу в додаткових кадрах. Так, уже з 20 липня слухачі групи кравців, які нині навчаються у  професійному ліцеї побутового обслуговування за направленням ОЦЗН, розпочнуть на «Мрії Є» виробничу практику", – зауважив заступник директора Кіровоградського обласного центру зайнятості Богдан Стоян.

За словами начальника відділу взаємодії з роботодавцями центру Яни Шевченко, за роки співпраці підприємство подало 199 вакансій, з них укомплектовано 101. Крім того за цей час швейне виробрицтво «Мріє Є»  скористалося можливістю та отримало компенсацію ЄСВ за працевлаштування 32 осіб з категорії соціально незахищених громадян.  810 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.