ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.09.2018 | 15:23

У Кропивницькому розповiли про можливостi спiвпрацi України з Пiвнiчноатлантичним альянсом

У Кропивницькому розповiли про можливостi спiвпрацi України з Пiвнiчноатлантичним альянсом

У центрi перепiдготовки та пiдвищення квалiфiкацiї працiвникiв органiв державної влади пройшов тренiнг для державних службовцiв та представникiв громадськостi щодо iнформування суспiльства з питань євроатлантичної iнтеграцiї України. Iнiцiатором зустрiчi виступила Громадська Лiга Україна-НАТО. Про це йдеться на сайті Кіровоградської ОДА.

Учасники проаналiзували iнформацiйнi та законодавчi аспекти спiвробiтництва України з НАТО, основнi положення рiчної нацiональної програми пiд егiдою комiсiї Україна-НАТО та концепцiї вдосконалення iнформування громадськостi з питань євроатлантичної iнтеграцiї України.

Модератор зустрiчi – голова Громадської Лiги Україна-НАТО Сергiй Джердж розповiв про можливостi невiйськової спiвпрацi в рамках партнерства Україна – НАТО. Перед присутнiми виступили Iван Заєць – колишнiй глава постiйної делегацiї ВРУ у парламентськiй асамблеї НАТО, народний депутат України попереднiх скликань; Руслан Кермач – аналiтик; Ганна Залiзняк – завiдувачка вiддiлу соцiологiчного монiторингу розвитку мiста КНДУ "Науково-дослiдний iнститут розвитку мiста"; Олена Арутюнян – методист із мiжнародних зв’язкiв та партнерства обласного центру дитячої та юнацької творчостi.

219 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.