ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
20.07.2018 | 12:34

У Кропивницькому розпочали пiдготовку до виставки "АгроЕкспо-2018"

У Кропивницькому розпочали пiдготовку до виставки "АгроЕкспо-2018"

Вчора, 19 липня, у мiськiй радi Кропивницького пройшло перше засiдання робочої групи з питань пiдготовки та проведення мiжнародної агропромислової виставки “АгроЕкспо-2018”. Про це йдеться на сайті міськради.

Цьогоріч виставка сiльськогосподарської технiки проходитиме з 26 по 29 вересня. Вперше там заплановано форум, темою якого буде готельно-ресторанний бiзнес.

Пiд час наради голова робочої групи Олександр Грабенко роздав доручення профiльним управлiнням, зокрема, головне управлiння житлово-комунального господарства повинне органiзувати роботи з благоустрою прилеглої територiї до виставкової площi та привести в належний стан зупинки громадського транспорту. Управлiнню освiти доручили органiзувати проведення екскурсiй для школярiв.

Як i минулого року на час проведення виставки продовжать маршрут № 113. Також вiд зупинки "Автостанцiя № 2" будуть здiйснюватися безкоштовнi перевезення до виставкових площ по вулицi Мурманськiй.

531 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.