ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
06.12.2017 | 11:50

У Кропивницькому провели турнiри з дзюдо. ФОТО

У Кропивницькому провели турнiри з дзюдо. ФОТО

Одразу два турнiри з дзюдо провели у Кропивницькому, якi зiбрали понад 200 учасникiв. Про це iдеться на сайтi «Дзюдо Центр».

У спецiалiзованiй дитячо-юнацькiй школi олiмпiйського резерву №2 вперше в iсторiї дзюдо нашого обласного центру вiдбувся Вiдкритий командний чемпiонат мiста Кропивницький за нагороди якого боролися юнаки 2005-2006 рокiв народження. Пiсля його завершення юнаки 2007 та 2008 рокiв народження боролися на вiдкритiй першостi обласної комплексної ДЮСШ «Нiка».
Окрiм спортсменiв Кiровоградщини, до Кропивницького приїхали представники Черкаської, Полтавської та Запорiзької областей.

На вiдкриттi змагань учасникiв привiтав секретар мiської ради Андрiй Табалов, начальник вiддiлу фiзичної культури та спорту мiської ради Сергiй Колодяжний, Президент мiської федерацiї дзюдо Артем Iльєнко.

У командному турнiрi кожна збiрна була представлена сiмома дзюдоїстами у рiзних вагових категорiях. Перемагала команда, яка отримувала не менше чотирьох звитяг. Загалом у змаганнях «стiнка на стiнку» заявилися дев’ять збiрних, спортсмени з Кременчука, Запорiжжя, Черкащини, яка була представлена двома командами. З нашої областi були борцi з Олександрiвки, Голованiвська, а Свiтловодськ iз Олександрiєю виставили спiльну команду. Ще двi збiрнi заявила обласна комплексна ДЮСШ «Нiка», сформована з кропивничан i борцiв iз Смолiно.
Впевнено у дебютних змаганнях вiдборолися вихованцi першої команди «Нiки», якi за явної переваги дiйшли до фiналу, а у боротьбi за головнi трофеї розiбралися черкащанами – 5:2. Бронзовими призерами стали дзюдоїсти другої команди «Нiки» та об’єднана збiрна Свiтловодська – Олександрiї.

Як розповiв голова кропивницької мiської органiзацiї дзюдо Артем Iльєнко, даний турнiр вiн разом iз колегами по федерацiї планує зробити традицiйним та прагне активно популяризувати дзюдо в Кропивницькому. Командний чемпiонат планується внести до всеукраїнського календаря змагань Федерацiї дзюдо.

244 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.